
Спеціальний акумулятор VOLTCRAFT 21700 Flat-Top Li-Ion 3.6 V 4900 mAh 1 шт. 6005064
1 380 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005064
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-іонний акумулятор VC21700-3.6V 4900mAh з плоским верхом

Характеристики продукту
- Високі струми розряду
- Круглі клітини
- Термічно стабільний та з високою щільністю енергії
Коментарі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 69 г |
| Діаметр виробу | 20,25 мм |
| Максимальна температура | +60 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Напруга | 3,6 В В |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ø x В) 20,25 мм x 70,80 мм — |
| Струм розряду (макс.) | 9800 мА |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Характеристики акумулятора | Flat-Top |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴


