
Акумулятор 2/3 AA Varta 6237101301, 3 В, 1350 мАг, літієвий, 1 шт. 6005065
1 510 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005065
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Батарейка 2/3 типу АА
Характеристики продукту
- Для експлуатації за високих температур.
- Ефективний та довговічний
Опис
Ефективні спеціальні літієві батареї Varta з високою термостійкістю.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | AA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 1350 мАч |
| Ваги | 0,015 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 3400 мм |
| Напруга | 3 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 2/3 АА |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴
