
Акумулятор Absima Greenhorn Vol.2 NiMH 7.2V 2000 для радіокерованого літака з системою роз'ємів Tamiya
Характеристики продукту
- Безпечна технологія NiMH
- Мінімальні вимоги до обслуговування
- Ідеально підходить для тих, хто тільки починає займатися радіокерованим хобі
Опис
Акумулятори Absima Greenhorn NiMH Race Pack розроблені для гонок на радіокерованих моделях. Перед доставкою наші акумулятори проходять ретельне тестування, щоб гарантувати відповідність таких критеріїв, як ємність та напруга, нашим стандартам якості.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 286 г |
| Довжина виробу | 135 мм |
| Кількість комірок | 6 |
| Номер за каталогом виробника | 4100005 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 135 x 46 x 25 мм - |
| Тип клітки | NiMH |
| Тип роз'єму | Тамія |
| Ширина вироби | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316 ₴

