
Пошукач ключів Hama

Характеристики продукту
- Додайте Пошук ключів до вкладки «Предмети» у службі «Локатор» і знаходьте предмети на мільйонах пристроїв Apple у мережі «Локатор».
- Відстеження: Відстеження зниклого предмета за допомогою гучного звукового сигналу (до 120 дБ).
- Краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати: несанкціоноване стеження за місцезнаходженням та даними історії запобігається завдяки вдосконаленому шифруванню
- Втрата ключа залишилася в минулому: ви можете прикріпити пристрій для пошуку ключів до рюкзака, ключів, усіх важливих речей або навіть до собаки, яка любить ходити своєю власною дорогою.
- Наприклад, мітка Bluetooth на загубленому предметі надсилає сповіщення до програми, якщо ви ним користуєтеся. B. Його випадково залишили там (приблизно на відстані 300 метрів) або хтось знайшов його в мережі. «Де він?»
- З отвором та додатковою петлею для кріплення брелока безпосередньо до брелока або до люверсів рюкзаків та сумок
- Водонепроникність за стандартом IPX5
- Батарейка-ґудзик є змінною та працює до року

Опис
Пошук був учора, пошук — сьогодні: Key Finder допомагає відстежувати пристрої та предмети, а в поєднанні з додатком Where Is ви можете знайти їх знову будь-коли.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 ключ-шукач
- 1 петля
- 1 батарейка-ґудзик CR2032
- Короткі інструкції.
Коментарі
Продукти MFI ліцензовані Apple та розроблені спеціально для використання з пристроями iPhone, iPod та iPad. Apple встановлює високі стандарти якості та перевіряє продукцію перед випуском.
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Системні вимоги
- Операційна система: iPhone або iPod Touch з iOS 14.3, iPad з iPadOS 14.3, Mac з macOS Sur 11.1.
- Рекомендуємо оновити вашу систему до останньої версії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13,00 г |
| Глибина продукту | 0,90 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | полікарбонатПК-силікон |
| Розміри | (Ш x В x Г) 3,60 x 4,60 x 0,90 мм |
| Тип продукту | Пошук ключів |
| Ширина вироби | 3,60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴










