
Розумні ваги для аналізу тіла nah-vital nah-vital 6V, цифрові, діапазон вимірювання макс. = 180 кг, білі 6005240
1 046 ₴
- В наявності
- Код: 6005240
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналіз даних | Android-застосунок |
| Діапазон вимірювання макс. | 180 кг |
| Кількість слотів пам'яті | 24 |
| Одиниці виміру | кглбст |
| Особливості аналізу тіла | Ваги |
| Розміри | (Д x Ш x В) 300 x 275 x 22 мм - |
| Тип продукту | Ваги з аналізом складу тіла |
| Ширина вироби | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴



