
Цифрові персональні ваги Profi-Care PC-PW 3122, діапазон вимірювання макс. = 180 кг, чорні 6005247
1 392 ₴
- В наявності
- Код: 6005247
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1290 г |
| Діапазон вимірювання макс. | 180 кг |
| Матеріал | безпечне скло |
| Одиниці виміру | кглбст |
| Розміри | (Д x Ш x В) 300 x 300 x 22 мм |
| Тип продукту | Персональна шкала |
| Ширина вироби | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴






