
Налобний ліхтар TOOLCRAFT Dual Power, 580 лм

Характеристики продукту
- Два варіанти живлення: літієва батарея, що перезаряджається, із зарядним портом Type-C® або одноразові лужні батареї.
- Макс. 580 лм
- Світловий конус і світловий промінь регулюються обертанням
- 4-етапна зарядка
- Функція виявлення руху (відстань 3-5 см)
- Протиковзка вставка на ремінці

Опис
Два варіанти живлення: літій-іонний акумулятор із зарядним портом Type-C® або одноразові лужні батарейки.
Характеристика
- Регулювання кута 45°
- Інтелектуальний захист від глибокого розряду, перезаряду, короткого замикання та перегріву
- Функція масштабування – обертайте, щоб захопити конус світла та промінь світла
- індикатор
- IPX4
- Дальність променя: макс. 67 м
- Час роботи: макс. 8 годин 45 хвилин
Комплект поставки
- Світлодіодний налобний ліхтар з акумуляторною батареєю
- Кабель USB-C®
- Інструкція користувача

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 90 г |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 47 мм |
| Колір | чорний і червоний |
| Максимальний час горіння | 2,45 години |
| Матеріал | штукатурка |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| робоча напруга | 5 В постійного струму |
| Сертифікат опору | IPX4 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Час горіння (мінімальне прогнозоване) | 6.45 ч. |
| висота продукту | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316 ₴










