
Кишеньковий світлодіодний ліхтарик T120

Характеристики продукту
- 3 режими освітлення та функція мерехтіння. Дальність світла до 140 м. Міцний алюмінієвий корпус.

Опис
Цей компактний алюмінієвий ліхтарик з вимикачем на кінці ідеально підходить для подорожей як портативне джерело світла.Практична кліпсаПрактична кліпса на кінці дозволяє легко прикріпити ліхтарик до рюкзака.2-рівневе освітлення з функцією мерехтінняЗавдяки 2-рівневому налаштуванню ви можете досягти ідеального рівня яскравості. Функція миготіння дозволяє легко привернути увагу в небезпечних ситуаціях.Міцний корпусМіцний алюмінієвий корпус стійкий до ударів та бризок.
Характеристика
- Дальність освітлення 140 м Конструкція зі захистом від бризок IPX4 З практичним затискачем 3-рівневе освітлення з функцією мерехтіння Міцний алюмінієвий корпус
Комплект поставки
- Кишеньковий світлодіодний ліхтарик T120
- 3 батарейки типу ААА
- Інструкція користувача

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 122 г |
| Джерело живлення | батарія |
| Діаметр виробу | 38 мм |
| Максимальна дальність світлового променя | 140 м |
| Максимальний світловий потік | 250 лм |
| робоча напруга | 4,5 В постійного струму |
| Сертифікат опору | IPX4 |
| Тип клітки | лужно-марганцевий |
| Тип продукту | ручна лампа |
| Характеристики ліхтарика | з кліпом у режимі стробоскопа |
| висота продукту | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴













