
Світлодіодний ліхтарик LuxPremium TL 210 F 180 лм, 2xAAA, фокусування, IP44

Характеристики продукту
- Безступеневе фокусування
- Стійкість до сторонніх предметів та бризкозахист, IP44
- Світлодіоди: Osram LED (термін служби 50 000 год)

Опис
Світлодіодний ліхтарик LuxPremium TL 210 F від Brennenstuhl забезпечує надзвичайно яскраве світло завдяки світлодіодам Osram і, завдяки компактному розміру, може використовуватися різними способами. Цей зручний ліхтарик також вражає такими характеристиками:
- Світловий потік: 180 лм
Колірна температура: 6700 К
- Максимальна дальність освітлення: 50 м
- Рівні перемикання: 100% - 40% - 10% - SOS
- Максимальний час горіння: 7 годин (при 10%)
- Тип батарейок: 2 x AAA (в комплекті)
- Корпус: алюміній
- Вага нетто (без батарейок) 40 г
- Світловий потік: 180 лм
Колірна температура: 6700 К
- Максимальна дальність освітлення: 50 м
- Рівні перемикання: 100% - 40% - 10% - SOS
- Максимальний час горіння: 7 годин (при 10%)
- Тип батарейок: 2 x AAA (в комплекті)
- Корпус: алюміній
- Вага нетто (без батарейок) 40 г
Комплект поставки
- Світлодіодний ліхтарик LuxPremium TL 210 F
- 2 батарейки типу ААА.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 60 г |
| Джерело живлення | батарія |
| Довжина виробу | 16 мм |
| Максимальний світловий потік | 180 лм |
| робоча напруга | 3 В |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип клітки | лужно-марганцевий |
| Тип продукту | Ліхтарик |
| висота продукту | 144 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴











