
Коробка для зберігання Safe-STAT, 240 x 140 x 130 мм, жовта

Характеристики продукту
- Матеріал: поліетилен
- Опір витоку: більше 109 Ом
- Температурна стійкість: від -40 до +80°C
- Тримач етикетки
- Окружний край укладання
- втоплена ручка
- Підвісна планка

Опис
Майже будь-яку проблему зберігання та організації можна вирішити за допомогою антистатичних контейнерів для зберігання. Компоненти, гвинти, цвяхи, сипучі матеріали, дрібні деталі тощо можна зберігати та транспортувати в цих контейнерах у зручному для доступу вигляді. Контейнери для зберігання виготовлені з ударостійкого поліетилену.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Відповідає RoHS | Да |
| Кількість коробок | 1 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Розміри | (Д x Ш x В) 240 x 140 x 130 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Ящик для зберігання ESD |
| Ширина вироби | 140 мм |
| висота продукту | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 413 ₴




