
Опис
Відкритий перетворювач постійного струму в постійний струм потужністю 15 Вт. Регульована вихідна напруга. Співвідношення вхідної напруги 2:1. Один вихід.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Конструкція з відкритою рамою
- Захист від перевантаження шляхом вимкнення, автоматичне відновлення
- Широкий діапазон вхідної напруги 2:1
- Гальванічна розв'язка входу та виходу
- Ізоляція входу/виходу: 2000 В
- Регульована вихідна напруга
- Захист від короткого замикання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 79,17 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 94,00 мм |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 5 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | ПСД-15Б-5 |
| Стан | Нове |
| Тип джерела живлення | Короткостроковий |
| Ширина вироби | 49,00 мм |
| висота продукту | 25,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴

