
Перетворювач постійного струму TEL 3, 3 Вт, DIL-24 TracoPower TEL 3-2422 Вхід 18-36 В/DC Вихід 12 В/DC 125 м 6005329
1 294 ₴
- В наявності
- Код: 6005329
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
TracoPower ТЕЛ. 3-2422 /
Характеристика
- Широкий діапазон вхідного сигналу 2:1
- Захист від короткого замикання.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 12 В/постійний струм-12 В/постійний струм output) |
| Волість | 3 в |
| Довжина виробу | 32 мм |
| З'єднувальні компоненти | припійні штирки |
| Максимальна ефективність | 78% |
| Максимальний вихідний струм | 125 мА |
| Мінімальна вхідна напруга | 18 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 32 x 20 x 10 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип корпусу напівпровідника | ДИЛ-24 |
| Ширина вироби | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294 ₴
