
Перетворювач постійного струму TracoPower TEN 3-0522N, для друкованої плати 5 В/DC 12 В/DC, -12 В/DC 125 мА 3 Вт Кількість виходів
1 395 ₴
- В наявності
- Код: 6005330
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

DC/DC перетворювач серії TEN 3N
Характеристики продукту
- 3-річна гарантія виробника
Опис
TracoPower TEN 3-0522N / Вхідний діапазон 2:1, захист від короткого замикання, ізоляція входу/виходу 1500 В/DC, вхідний фільтр класу A за стандартом EN 55022, галузева стандартна розпіновка, нова конструкція, оптимізована для зниження вартості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12,8 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 125 мА |
| З'єднувальні компоненти | припійні штирки |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальна вхідна напруга | 9 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 125 мА |
| Модель із каталогу виробника | ТЕН 3-0522Н |
| Мінімальна вхідна напруга | 4,5 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 5 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 31,8 x 14,7 x 20,3 мм |
| Тип продукту | DC/DC-перетворювач для друкованої плати |
| висота продукту | 20,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴
