
Перетворювач постійного струму TracoPower TMR 1-2411SM, для поверхневого монтажу 24 В/DC 5 В/DC 200 мА 1 Вт Кількість виходів: 1 x
1 181 ₴
- В наявності
- Код: 6005335
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

DC/DC перетворювач серії TMR 1SM
Характеристики продукту
- 3-річна гарантія виробника
Опис
TracoPower TMR 1-2411SM / Вхідний діапазон 2:1, компактний SMD корпус, регульований вихід. Захист від короткого замикання, ізоляція входу/виходу 1500 В постійного струму, зовнішнє вмикання/вимикання (SMD).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,3 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 200 мА |
| З'єднувальні компоненти | SMD |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вхідна напруга | 36 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 200 мА |
| Модель із каталогу виробника | ПМР 1-2411СМ |
| Мінімальна вхідна напруга | 18 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 17 x 7,62 x 14,2 мм - |
| Тип корпусу напівпровідника | SMD |
| Ширина вироби | 7,62 мм |
| висота продукту | 14,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴
