
Опис
RECOM R-78B12-1.0 / Неізольований, закритий контакт, сумісний з регуляторами серії 78xx. Радіатор не потрібен.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 1 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 12 Вт |
| Довжина виробу | 11,5 мм |
| Максимальна ефективність | 96% |
| Максимальний вихідний струм | 1 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 16 В постійного струму |
| Робоча температура (макс.) | 71 °С |
| Тип | Р-78Б12-1.0 |
| Тип продукту | DC/DC-перетворювач для друкованої плати |
| висота продукту | 17,5 мм |
| ефективність | 96% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384 ₴


