
Перетворювач постійного струму в постійний струм Recom International RB-1205D 6005337
1 390 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005337
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
RECOM RB-1205D / Розташування виводів відповідає стандарту SIP-7. Дві вихідні напруги.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 5 В/постійний струм-5 В/постійний струм output) |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 1 В |
| Довжина виробу | 19,6 мм |
| Максимальна ефективність | 84% |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Напруга ізоляції | 1000 В постійного струму |
| Робоча температура (макс.) | 85 °С |
| Стан | Нове |
| Тип | РБ-1205Д |
| Тип продукту | DC/DC-перетворювач для друкованої плати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴
