
Перетворювач постійного струму в постійний струм Recom International R-78C12-1.0 6005339
1 400 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005339
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
RECOM R-78C12-1.0 / Сумісний з регуляторами серії 78xx за контактами. Теплорозподільник не потрібен.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 1 А |
| З'єднувальні компоненти | припійні штирки |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вхідна напруга | 16,5 В постійного струму |
| Мінімальна вхідна напруга | 13,5 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 11,6 x 8,5 x 10,4 мм |
| Стан | Нове |
| Тип корпусу напівпровідника | СІП-3 |
| Ширина вироби | 8,5 мм |
| висота продукту | 10,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴

