
Модуль живлення 12 В, IP67, потужністю 12 В
Характеристики продукту
- Вихід
Опис
Стаття дуже підходить для:
Розумний дім
Камери
дверні дзвінки
Розподільні коробки
Освітлення
Заміна батареї
Розумне керування будинком
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Розумний дім
Камери
дверні дзвінки
Розподільні коробки
Освітлення
Заміна батареї
Розумне керування будинком
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 100 г |
| Діапазон робочих температур | 0-40 °С |
| Ефективність (макс.) | 80-84% |
| З'єднувальні компоненти | кабель із вільним кінцем |
| Залишкова бриж | 300 мВпік-пік |
| Клас захисту | IP67 |
| Максимальна вихідна напруга | 12 В постійного струму |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В змінного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 49 x 51 x 25 мм - |
| Тип продукту | Блок живлення/Блок живлення |
| висота продукту | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴

