
Імпульсний блок живлення відкритого типу
Характеристики продукту
- Вихід
Опис
Блок живлення постійного струму відкритого типу, охолодження конвекцією повітря, подвійний вихід
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Конструкція з відкритою рамою
- З'єднувальна планка з клемами
- Універсальний вхід
- Захист від перевантаження шляхом вимкнення, автоматичне відновлення
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 145,83 г |
| Вихідний струм | 0,2-2,5/0,1-1,5 А |
| З'єднувальні компоненти | клемна колодка |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В змінного струму |
| Модель із каталогу виробника | ПД-25А |
| Тип продукту | Зарядний пристрій |
| Ширина вироби | 61,00 мм |
| висота продукту | 28,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴

