
Імпульсний блок живлення в корпусі
Характеристики продукту
- Вихід
Опис
Джерело живлення постійного струму в металевому корпусі з гвинтовими клемами. Компактна конструкція, повітряне конвекційне охолодження, конденсатори з температурою 105°C для високої надійності, вібраційний тест 5G.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Закрита конструкція (корпус), гвинтові клеми
- Універсальний вхід
- Захист від перевантаження шляхом вимкнення, автоматичне відновлення
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги
- Довговічні електролітичні конденсатори, що працюють на температурі 105 °C
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 300,00 г |
| Довжина виробу | 99 мм |
| З'єднувальні компоненти | гвинтовий термінал |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В змінного струму |
| Максимальний вихідний струм | 7 А |
| Модель із каталогу виробника | РС-35-5 |
| Тип продукту | Зарядний пристрій |
| Ширина вироби | 82 мм |
| висота продукту | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 372 ₴

