
Акумулятор для ліхтаря заднього ходу Beltron ELRD3SC1500, N/A, штекер, 3.6 В, 1500 мАг 6005348
1 395 ₴
- В наявності
- Код: 6005348
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумулятор для аварійного освітлення та освітлення шляхів евакуації 1500 мАг з вилкою, підходить для аварійного освітлення NV52
Характеристики продукту
- Паралельне коло з вилкою
Опис
Високоякісна запасна батарейка для ліхтарів евакуаційних шляхів та аварійного освітлення.
Комплект поставки
- Акумулятор
- Самоклеюча подушечка
Коментарі
Кріплення за допомогою самоклеючої накладки, не за допомогою шурупів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1500 мАч |
| Відповідність продукції бренда | ЕЛРО |
| Напруга | 3,6 В В |
| Підходить | ЕЛРО НВ52 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 67 x 22,6 x 44,5 мм |
| Тип клітки | NiCd |
| Характеристики акумулятора | потикати |
| висота продукту | 44,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴
