
Замінний акумулятор Conrad Energy для КПК
Характеристики продукту
- Захисна електроніка
- Зі спеціальними інструментами
Опис
Заощадьте час і гроші, замінивши батарею КПК самостійно. Нова батарея має максимальну ємність, що забезпечує мобільність і незалежність від мережі під час використання КПК. Ці високоякісні батареї Conrad Energy виготовляються для Conrad провідними виробниками.
Коментарі
Зверніть увагу, що протягом гарантійного терміну відкриття корпусу КПК призведе до анулювання гарантії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Energy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8 г |
| Довжина виробу | 33 мм |
| Заміна оригінальної батареї | BA90 E90 E180 |
| Сфера застосування | КПК |
| Підходить | Sennheiser Аудіопорт А1 Сенхайзер HDE 1030 Sennheiser HDI 92P Сенхайзер S180 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 33 x 18 x 12 мм - |
| Тип | Акумулятор |
| Тип клітки | NiMH |
| Ширина вироби | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282 ₴

