
Свинцево-кислотний акумулятор VOLTCRAFT CE12V/1.2Ah VC-12713955, AGM, 12 В, 1.2 Аг 6005366
1 098 ₴
- В наявності
- Код: 6005366
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Свинцево-кислотний акумулятор VOLTCRAFT, що не потребує обслуговування
Характеристики продукту
- Не потребує обслуговування. Герметичний. Може використовуватися незалежно від положення.
Опис
Стійкий до тривалого зберігання завдяки технології нетканого матеріалу. Абсолютно не потребує догляду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 530 г |
| Властивості акумулятора | не вимагає обслуговування |
| Глибина продукту | 43 мм |
| Модель із каталогу виробника | CE12В/1.2Ач |
| Сфера застосування | Системи сигналізації електромобілі |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Під'єднання акумулятора | плоский штекер 4,8 мм |
| Тип клітки | річне загальне зібрання акціонерів |
| сертифікат VDS | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴
