
Літієва батарейка-ґудзик CR2032, упаковка з 10 штук
Характеристики продукту
- Ємність: 200 мАг
- Стійкий до холоду та спеки
- Можна зберігати до 5 років
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Опис
Цей високоякісний акумулятор є ідеальним джерелом живлення для широкого спектру застосувань, від калькуляторів і ваг до годинників і автомобільних ключів, цифрових камер і пристроїв для відкривання гаражних воріт. Цей акумулятор пропонує надійну роботу та тривалий термін служби за дуже вигідним співвідношенням ціни та якості.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | CR2032 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | BR2032 DL2032 ECR2032 KCR2032 KL2032 KECR2032 LM2032 5004LC SB-T15 L14 Відкрити більше |
| Напруга | 3 В |
| Під'єднання акумулятора | контактний штифт |
| Розміри | (Ø x В) 20 мм x 3,2 мм - |
| Тип клітки | литий |
| висота продукту | 3,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴

