
Батарейки-ґудзики CR 2032 Energizer CR2032 3V 6 шт. 240 мАг літієві 6005369
1 250 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005369
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літієва батарейка-ґудзик Energizer CR 2032

Характеристики продукту
- Набір із 6 штук
- Ємність 240 мАг

Опис
Типові застосування: наручні годинники, носії інформації, пульти дистанційного керування, ліхтарики, кишенькові калькулятори, відеокамери та фотоапарати тощо, можуть зберігатися протягом 10 років.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | CR2032 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | BR2032DL2032ECR2032KCR2032KL2032KECR2032LM20325004LCSB-T15L14SR2032EA-2032C Відкрити більше |
| Діаметр виробу | 20 мм |
| Напруга | 3 В |
| Перезаряджуваний | Немає |
| Розміри | (Ø x В) 20 мм x 3,2 мм - |
| Тип клітки | литий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴









