
Батарейки-ґудзики LR 44 Energizer AG13 1,5 В 12 шт. 150 мАг лужно-марганцеві 6005370
1 390 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005370
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Батарейки-ґудзики

Характеристики продукту
- Набір з 12 штук
- Лужні батарейки Energizer без ртуті
- Висока щільність енергії та низький саморозряд

Опис
Лужна батарейка-ґудзика для електронних пристроїв.
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | LR44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | AG13V13GAG13A13GAPX76APX675A157GPA76KA76KAL1154LR1154A76RW821166A1128MPD76AS76208-904SB-F9GDA76GPS76GP76GP76B-LR4476A Помовити більше |
| Діаметр виробу | 11,6 мм |
| Напруга | 1,5 В |
| Перезаряджуваний | Немає |
| Розміри | (Ø x В) 11,6 мм x 5,4 мм - |
| Тип клітки | лужно-марганцевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴









