
NiMH 2V150H ґудзиковий акумулятор

Характеристики продукту
- Висока надійність та тривалий термін служби
- Відмінні характеристики заряду та розряду
- Дозвіл UL.
Опис
Пластикова кришка та паяні контакти як напрямні для монтажу друкованої плати (резервне копіювання даних)
Характеристика
- Тривалий термін служби
- Запатентований електрод GCE
- Висока щільність енергії
- Дозвіл UL.
- Використано високоякісні компоненти
- Без ефекту пам'яті.
- 0% свинцю, 0% ртуті, 0% кадмію
- Низький саморозряд
- Висока надійність
- Відмінні характеристики заряду та розряду
- Сумісний з NiCd-акумуляторами типу "таблетка" без будь-яких змін у методі заряджання
- Відповідає вимогам стандарту IEC 61951-2
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 150 мАч |
| Відстань між штифтами | 10 мм |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розмір батареї/акумулятора | 150H |
| Тип клітки | NiMH |
| Ширина вироби | 15 мм |
| висота продукту | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417 ₴



