
Alutec 1308.030 ESD Антистатичний бокс (Ш x В x Г) 136 x 87 x 35 мм чорний 1 шт. 6005454
1 360 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005454
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Електропровідний для захисту електронних компонентів
- кришка та банка виготовлені з одного шматка
- ідеально підходить для безпечного зберігання та транспортування дрібних електронних деталей.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alutec |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Внутрішня висота | 30 мм |
| Внутрішня ширина | 130 мм |
| Глибина продукту | 35 мм |
| Застосунок | ОСР |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴
