
Щітка ESD TRU COMPONENTS EBUE-A-92 (Д x Ш x В) 94 x 40 x 67 мм Довжина щітки: 21 мм EBUE-A-92 Ширина поверхні щітки: 32 мм Довжина
1 413 ₴
- В наявності
- Код: 6005462
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Щітка ESD
Характеристики продукту
Опис
Ця струмопровідна щітка призначена для використання з компонентами та вузлами, чутливими до електростатичної електрики. Будь-які статичні заряди, що можуть виникнути, блокуються або мінімізуються. Відповідає DIN EN 61340-5-1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Щітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідає RoHS | Да |
| Застосунок | ОСР |
| Модель із каталогу виробника | ЕБУЕ-А-92 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Щітка ESD |
| Ширина зони персля | 32 мм |
| висота продукту | 67 мм |
| довжина пензля | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 413 ₴

