
Ящик для інструментів без обладнання BS Systems L-BOXX Mini 6100000323 (Д x Ш x В) 260 x 258,5 x 63 мм 6005602
1 316 ₴
- В наявності
- Код: 6005602
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Пластик
- Кришка з роздільниками для змивання
- Система клік
- Підрозділи плагінів
- Для невеликих асортиментів до 1,5 кг
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,315 |
| Внутрішня ширина | 229 мм |
| Довжина виробу | 260 мм |
| Колір | антрацитово-чорний |
| Серія (корпус машини) | L-BOXX Мини |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316 ₴
