
Сумка для інструментів без обладнання Knipex 00 19 56 LE, (Д x Ш x В) 275 x 100 x 30 мм 6005619
1 640 ₴
- Під замовлення
- Код: 6005619
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Згортається чохол з міцної поліестерової тканини
- з практичною регульованою швидкознімною блискавкою
- розміри, у відкритому вигляді (Д x В): 315 x 275 мм
- 4 відділення.
Коментарі
- Цей продукт не призначений для продажу в США.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Виробник | Knipex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 171 г |
| Довжина виробу | 275 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 275 x 100 x 30 мм - |
| Ширина вироби | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴

