
815423 Зенкер 90° з високошвидкісної сталі з покриттям TiN
Характеристики продукту
Опис
Для поглиблення та видалення задирок
Характеристика
- Зенкер зі швидкорізальної сталі 90°, DIN 335 форма C
- З циліндричним валом і трьома ріжучими поверхнями
- Поліровано за технологією CBN
- Збереження гладкої поверхні різання: 100% збереження геометрії різання та висока якість обробленої поверхні. Кількість/час
- Покриття TiN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 45 мм |
| Діаметр отвору | 6,3 мм |
| Загальна довжина | 45 мм |
| Специфікація матеріалу | Виготовлено зі швидкорізальної сталі з покриттям TiN |
| Тип продукту | Конічна зенківка |
| Тримач свердла | пряма ручка |
| стандарт DIN | ДИН 335-С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴



