
Опис
Для легованої та вуглецевої сталі з міцністю на розрив до 900 Н/мм², чавуну, сірого чавуну, спеченого чавуну, ковкого чавуну, кольорових металів, загартованих пластмас. Прецизійне заточене свердло по металу HSS-G забезпечує на 40% швидше виконання робіт і на 50% менше зусилля подачі порівняно зі стандартно заточеними свердлами зі швидкорізальної сталі з конічно заточеним лезом. Завдяки самоцентруючому свердлу з перехресним шліфуванням немає необхідності пробивати або свердлити отвори діаметром до 10 мм. Свердла HSS-G доступні в двох класах якості: свердла Topline, що відповідають найвищим вимогам, і стандартні свердла для професійного використання. Упаковка 10 шт. 6,4 x 63 x 101 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр виробу | 6,4 мм |
| Діаметр свердловини | 6,4 мм |
| Матеріал свердла | ХСС |
| Робоча довжина | 63 мм |
| Специфікація матеріалу | подрібнений |
| Тип продукту | Спіральне свердло для металу |
| Тримач свердла | пряма ручка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 487 ₴





