Характеристика
- Ступінчастий хвостовик дозволяє свердлити більші діаметри в малих патронах та ручних дрилях
- Конічне шліфування поверхні з кутом заточки 118° для максимальної довговічності
- Ідеально підходить для свердління легованих та нелегованих сталей міцністю до 1100 Н/мм².
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heller |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 159,6 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 184 мм |
| Доля | метал, кольоровий метал, пластик |
| Діаметр свердла | 13 мм |
| стандарт DIN | ДИН 338 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316 ₴

