
Свердло HSS 2 мм для металу Heller 21379 0
Характеристики продукту
Характеристика
- Надзвичайно довгий для великих глибин отворів, наприклад, під час свердління крізь втулки свердла
- Точне шліфування канавок та діаметра для ідеального центрування
- Виготовлено відповідно до DIN 340
- Посилений сердечник – робить його особливо стійким до розтріскування.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 10 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heller |
| Загальна довжина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 20,6 г |
| Вміст | 10 шт. |
| Довжина виробу | 85 мм |
| Доля | метал, кольоровий метал, пластик |
| Діаметр свердла | 2 мм |
| стандарт DIN | ДИН 340 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴


