
Рівень Stabila типу 70 02282, довжина: 40 см, точність нівелювання: 0,5 мм/м 6006068
1 750 ₴
- Під замовлення
- Код: 6006068
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Рівень типу 70

Характеристики продукту
- Горизонтальний та вертикальний флакон
Характеристика
- Прямокутний алюмінієвий профіль
- Електростатичний екран
- Покрита вимірювальна поверхня
- Тонка, легка модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Виробник | Stabila |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 222 г |
| Діапазон вимірювання | 400 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Розміри | (Д x Ш x В) 40 см x 400 мм x 20 мм |
| Точність нівелювання | 0,5 мм/м |
| Ширина вироби | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴









