
Шлицьова викрутка Wiha 3201 slimFix 35501 VDE Ширина леза: 4,5 мм Довжина наконечника: 125 мм 6006122
1 361 ₴
- В наявності
- Код: 6006122
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка шліцьова Wiha 3201 slimFix 35501 VDE
Характеристики продукту
- Вузький хвостовик
Опис
Конічний хвостовик та рівномірна й міцна захисна ізоляція дозволяють працювати з гвинтами або пружинними затискачами з глибшим кріпленням.
Характеристика
- Лезо виготовлене з високоякісної загартованої та окисленої хром-ванадієво-молібденової сталі
- Безпосередньо на лезі є вбудована захисна ізоляція
- Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування
- Дозволяє працювати на проводах під напругою (до 1000 В змінного струму).
Комплект поставки
- Лезо виготовлене з високоякісної, загартованої та полірованої хром-ванадієво-молібденової сталі • Міцна та рівномірна ізоляція леза • Ергономічна багатокомпонентна рукоятка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування • Дозволяє працювати на проводах під напругою (до 1000 В змінного струму).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізольований | істинний |
| Ваги | 61 |
| Довжина кінчика | 125 мм |
| Загальна довжина | 236 м |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розміри | (Д x Ш x В) 236 x 23,50 x 3,00 мм - |
| Сертифікат | DIN 7437/DIN 5264/DIN ISO 2380/IEC 60900:2004 |
| Специфікація матеріалу | Хромо-ванадієва молібденова сталь, наскрізне загартування, оксидована |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| Ширина леза | 4,5 мм |
| діаметр ручки | 30 мм |
| стандарт EN | EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴


