
Шлицьова викрутка Wiha 320N 00830 VDE, ширина леза: 8 мм, довжина наконечника: 175 мм 6006123
1 159 ₴
- В наявності
- Код: 6006123
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Застосування: Для роботи з компонентами під напругою до 1000 В змінного струму.
- Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Наконечник: Високоякісна хромованадієво-молібденова сталь, загартована, оксидована. Захисна ізоляція, нанесена безпосередньо на наконечник.
- Стандарти: DIN ISO 2380. Виготовлено відповідно до IEC 60900:2012.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,141 кг |
| Довжина виробу | 299 мм |
| Довжина ручки | 124 мм |
| Застосунок | VDE |
| Мoдель | Прямий |
| Маса | 141 кг/м |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Товщина леза | 1,2 мм |
| Ширина леза | 8 мм |
| стандарт EN | EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴
