
Шлицьова викрутка Wiha 320N 00829 VDE, ширина леза: 6,5 мм, довжина наконечника: 150 мм 6006124
1 046 ₴
- В наявності
- Код: 6006124
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ізольована викрутка Schlitz VDE
Характеристики продукту
Характеристика
- Лезо виготовлене з високоякісної хром-ванадієво-молібденової сталі, загартоване та поліроване. Ізоляція нанесена безпосередньо на лезо. Ергономічна багатокомпонентна рукоятка Wiha SoftFinish із захистом від перекочування. Захисна ізоляція дозволяє працювати з деталями під напругою до 1000 В змінного струму.
Комплект поставки
- Лезо виготовлене з високоякісної, загартованої та полірованої хром-ванадієво-молібденової сталі • Міцна та рівномірна ізоляція леза • Ергономічна багатокомпонентна рукоятка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування • Дозволяє працювати на проводах під напругою (до 1000 В змінного струму).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізольований | істинний |
| Ваги | 0,101 кг |
| Довжина кінчика | 150 мм |
| Загальна довжина | 268 м |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розміри | (Д x Ш x В) 268 x 26,80 x 3,60 мм |
| Сертифікат | DIN 7437 / DIN 5264 / DIN ISO 2380 / IEC 60900:2004. |
| Специфікація матеріалу | Хромо-ванадієва молібденова сталь, наскрізне загартування, оксидована |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| Ширина леза | 6,5 мм |
| діаметр ручки | 36 мм |
| стандарт EN | EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴


