
Шлицьова викрутка Wiha 320N SF 8.0x175(1.6) 00831 VDE Ширина леза: 8 мм Довжина наконечника: 175 мм 6006126
1 392 ₴
- В наявності
- Код: 6006126
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Застосування: Для роботи з компонентами під напругою до 1000 В змінного струму.
- Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Наконечник: Високоякісна хромованадієво-молібденова сталь, загартована, оксидована. Захисна ізоляція, нанесена безпосередньо на наконечник.
- Стандарти: DIN ISO 2380. Виготовлено відповідно до IEC 60900:2012.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,136 кг |
| Довжина виробу | 299 мм |
| Довжина ручки | 124 мм |
| Застосунок | VDE |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Товщина леза | 1,6 мм |
| Ширина леза | 8 мм |
| стандарт EN | EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴
