
Плоска викрутка Wera 932 A 05018266001 Ширина леза: 7 мм Довжина наконечника: 125 мм 6006130
1 123 ₴
- В наявності
- Код: 6006130
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Викрутка для закручування, обробки, довбання та відкручування тугих гвинтів. З багатокомпонентною ручкою Kraftform для швидкої та дбайливої роботи. Kraftform Plus: тверді зони захоплення для високих робочих швидкостей, м'які зони захоплення для високого крутного моменту. Високоякісне шестигранне лезо гарантує відсутність втрати зусилля навіть під час ударів молотком. Твердий матеріал леза не розколюється та не ламається. Інтегрований протиударний ковпачок збільшує термін служби та зменшує ризик розколу. Завдяки інтегрованій шестигранній ручці можна передавати більші крутні моменти за допомогою накидних та ріжкових ключів. Наконечник Wera Black Point та ретельний процес загартування гарантують тривалий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії та точну посадку. Шестигранний захист від перекочування забезпечує більший комфорт на робочому місці. З маркуванням ручки для легшого пошуку та сортування інструментів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Клинок з чорним кінцем.
Комплект поставки
- Робочий наконечник Black Point.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 230 мм |
| Довжина ручки | 105 мм |
| Застосунок | у майстерню |
| Сертифікат | DIN 5264-A ISO 2380 |
| Специфікація матеріалу | легована сталь |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| діаметр леза | 6 мм |
| стандарт DIN | DIN 5264-ADIN ISO 2380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 123 ₴
