
Плоска викрутка Wera 932 AS 05018300001 Ширина леза: 4,5 мм Довжина наконечника: 100 мм 6006132
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 6006132
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Викрутка для закручування, обробки, довбання та відкручування тугих гвинтів. З багатокомпонентною ручкою Kraftform. Високоякісне шестигранне лезо гарантує відсутність втрати потужності навіть під час ударів молотком. Твердий матеріал запобігає відколюванню або поломці леза. Вбудований протиударний ковпачок підвищує довговічність і зменшує ризик відколювання. Ударний ковпачок має вбудований квадратний привід для лез 1/4" для збільшення передачі потужності. Шестигранний захист від перекочування забезпечує більший комфорт на робочому місці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Викрутка для закручування, обробки, довбання та послаблення щільно затягнутих гвинтів. Міцне шестигранне лезо забезпечує передачу потужності без втрат, навіть під час ударів молотком. Міцна конструкція збільшує термін служби виробу та зменшує ризик відколів. Викрутки Kraftform Plus забезпечують передачу високої потужності з мінімальними зусиллями та захищають руку й передпліччя – навіть при тривалому використанні. Ідеально підганяючись до форми руки, ручки Kraftform запобігають утворенню пухирів та мозолів. Тверді матеріали ручок (чорні зони захоплення) забезпечують оптимальне захоплення без ризику «прилипання» шкіри до ручки. М’якші «протиковзкі» зони (зелені) забезпечують передачу потужності без втрат. Шестигранна функція запобігання перекочуванню забезпечує більший комфорт на робочому місці.
Комплект поставки
- 932 AS 0,8 x 4,5 x 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кінчика | 100 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Розміри ручки | 98 мм |
| Специфікація матеріалу | легована сталь |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| діаметр леза | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴
