
Плоска викрутка Hazet 811EL-015 811EL-015 Ширина леза: 1,5 мм Довжина наконечника: 60 мм 6006133
1 159 ₴
- В наявності
- Код: 6006133
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка для електроніки HAZET 811EL-015 ∙ плоский профіль ∙ 0,2 x 1,5 мм
Характеристики продукту
- Для найменших гвинтів
- Кнопка поворотного центрування
- Надійне кріплення завдяки широким пазам для захоплення
- Кругле лезо
- Двокомпонентна ручка
- Поверхня: полірований кінчик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hazet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кінчика | 60 мм |
| Застосунок | для електриків |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Товщина леза | 0,2 мм |
| Ширина леза | 1,5 мм |
| діаметр ручки | 13,10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴
