Характеристика
- Застосування: Передача високого крутного моменту з мінімальними зусиллями. Ручка: Т-подібна ручка Wiha Classic. Лезо: хромованадієва сталь, загартована, нікельована.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,0993 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина кінчика | 350 мм |
| Матеріал | Хромованадієва сталь |
| Специфікація матеріалу | Хромо-ванадієва сталь, наскрізна загартування, полірована нікельована |
| Тип продукту | Шестигранна викрутка |
| Ширина вироби | 100 мм |
| розмір ключа | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴

