Характеристика
- Застосування: Для шестигранних гвинтів.
- Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Наконечник: хромованадієва сталь, загартована, оксидована. Захисна ізоляція, нанесена безпосередньо на наконечник.
- Стандарти: Виготовлено відповідно до IEC 60900:2012.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,032 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 179 мм |
| Довжина ручки | 104 мм |
| Застосунок | VDE |
| Розміри ручки | (Д x Ø) 75 x 23 мм |
| Специфікація матеріалу | Хромо-ванадієва сталь, наскрізне загартування, оксидована |
| Тип продукту | Шестигранна викрутка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴

