
Хрестова викрутка PZ VDE
Характеристики продукту
Опис
Для роботи з компонентами під напругою до 1000 В змінного струму.
Характеристика
- Ручка: Ергономічна, багатокомпонентна, стійка до скручування ручка Wiha SoftFinish®
- Стержень: високоякісна полірована хромомолібденова сталь, повністю загартована. Набір плоских та хрестових викруток pH VDE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,097 кг |
| Довжина кінчика | 100 мм |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розмір викрутки | ПЗ 2 |
| Розміри ручки | (ДxØ) 118 x 36 мм |
| Специфікація | VDE |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | хрестова викрутка Pozidriv |
| діаметр ручки | 36 мм |
| стандарт DIN | DIN ISO 8764DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴



