
Хрестова викрутка 350 PH, PH 2 x 100 мм
Характеристики продукту
- Хрестова викрутка
- Тверді зони захоплення для високої робочої швидкості, м'які зони захоплення для передачі високого крутного моменту.
- З системою пошуку інструментів «Take it easy» – кольорове кодування за розміром та профілем.
- З шестигранним захистом від перекочування.
- Лазерний наконечник для кращого зчеплення з головкою гвинта
Опис
Високоякісна викрутка Kraftform Plus. Багатокомпонентна ручка Kraftform Plus забезпечує приємну, ергономічну роботу без пухирів та натирання. Тверді зони захоплення забезпечують високу робочу швидкість, а м'які зони передають високий крутний момент. Наконечник викрутки Wera Lasertip має мікрошорстку поверхню, виготовлену за допомогою лазерних променів. Цей шорсткий наконечник ідеально сидить у головці гвинта, запобігаючи випадковому зісковзуванню. Пошуковий пристрій інструменту "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру дозволяє швидко та легко знаходити необхідні інструменти. Шестигранна функція запобігання перекочуванню забезпечує більший комфорт на робочому місці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Хрестова викрутка 350 PH, PH 2 x 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 94,2 г |
| Довжина виробу | 205 мм |
| Довжина ручки | 105 мм |
| Застосунок | у майстерню |
| Мoдель | Прямий |
| Маса | 85,4 кг/м |
| Розміри | (Д x Ш) 205 мм x 37 мм - |
| Специфікація матеріалу | легована сталь матова NiCrOxNy |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| Ширина вироби | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴

