
Викрутка хрестова PH 1 Wiha 3211 slimFix 10136 DIN ISO 8764, DIN EN 60900 6006164
1 360 ₴
- Під замовлення
- Код: 6006164
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка хрестова Wiha 3211 slimFix 10136 VDE
Характеристики продукту
- PH 1
- Вузький хвостовик
Опис
Конічний хвостовик та рівномірна й міцна захисна ізоляція дозволяють працювати з гвинтами або пружинними затискачами з глибшим кріпленням.
Характеристика
- Лезо виготовлене з високоякісної загартованої та окисленої хром-ванадієво-молібденової сталі
- Ізоляція напилюється безпосередньо на лезо, повністю приклеюється до нього спереду
- Ергономічна, багатокомпонентна, стійка до скручування ручка Wiha SoftFinish®
- Дозволяє працювати в зоні проводів під напругою (до 1000 В змінного струму).
Комплект поставки
- Лезо виготовлене з високоякісної, загартованої та полірованої хром-ванадієво-молібденової сталі • Міцна та рівномірна ізоляція леза • Ергономічна багатокомпонентна рукоятка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування • Дозволяє працювати на проводах під напругою (до 1000 В змінного струму).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,055 кг |
| Довжина кінчика | 80 мм |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розмір | РН 1 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 191 x 18,50 x 3,00 мм - |
| Сертифікат | DIN 7437/DIN 5264/DIN ISO 2380/IEC 60900:2004 |
| Специфікація матеріалу | загартований оксидований |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| Ширина вироби | 18,50 мм |
| діаметр ручки | 30 мм |
| стандарт EN | EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴


