
Викрутка Wiha Phillips-Schraubendreher PH2 SoftFinish-slimFix PH 2 VDE1000V 35394 DIN ISO 8764, DIN EN 60900 6006167
1 392 ₴
- В наявності
- Код: 6006167
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Хрестова викрутка PZ VDE
Характеристики продукту
- РН 2
- Вузький хвостовик
Опис
Конічний хвостовик та рівномірна й міцна захисна ізоляція дозволяють працювати з гвинтами або пружинними затискачами з глибшим кріпленням.
Характеристика
- Лезо виготовлене з високоякісної загартованої та окисленої хром-ванадієво-молібденової сталі
- Ізоляція напилюється безпосередньо на лезо, повністю приклеюється до нього спереду
- Ергономічна, багатокомпонентна, стійка до скручування ручка Wiha SoftFinish®
- Дозволяє працювати в зоні проводів під напругою (до 1000 В змінного струму).
Комплект поставки
- Лезо виготовлене з високоякісної, загартованої та полірованої хром-ванадієво-молібденової сталі • Міцна та рівномірна ізоляція леза • Ергономічна багатокомпонентна рукоятка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування • Дозволяє працювати на проводах під напругою (до 1000 В змінного струму).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,095 кг |
| Довжина кінчика | 100 мм |
| Застосунок | VDE |
| Мoдель | Прямий |
| Маса | 95 кг/м |
| Розмір викрутки | PH 2 |
| Сертифікат | DIN 7437/DIN 5264/DIN ISO 2380/IEC 60900:2004 |
| Специфікація матеріалу | загартований оксидований |
| Тип продукту | хрестова викрутка |
| діаметр ручки | 36 мм |
| стандарт DIN | DIN ISO 8764DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴


