
Викрутка хрестова PH 3 Wiha 321N 00849 DIN ISO 8764, DIN EN 60900 6006177
1 490 ₴
- Під замовлення
- Код: 6006177
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Застосування: Для роботи з компонентами під напругою до 1000 В змінного струму.
- Ручка: Ергономічна багатокомпонентна ручка Wiha SoftFinish® із захистом від перекочування.
- Наконечник: Високоякісна хромованадієво-молібденова сталь, загартована, оксидована. Захисна ізоляція, нанесена безпосередньо на наконечник.
- Стандарти: Виготовлено відповідно до IEC 60900:2012. DIN ISO 8764.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 180 |
| Довжина кінчика | 150 мм |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розмір викрутки | Ф 3 |
| Розміри ручки | (Д x Ø) 150 x 41 мм |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | хрестова головка Phillips |
| діаметр ручки | 41 мм |
| стандарт DIN | DIN ISO 8764DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴
